НОВОСТИ ДНЯ: Нарушения на рынке страхования: Нацбанк применил меры воздействия к 11 компаниям  8 місць в Кіровоградській області, які ви маєте відвідати  Реструктуризация валютных кредитов украинцев: закон вступил в силу  В Украине начнется волна похолодания с заморозками - синоптик  У Путина назвали возможные темы переговоров с Зеленским  Навальний вирішив припинити голодування  Два финучреждения добровольно отказались от страховых лицензий - Нацбанквсе новости дня
Политика
Украина
19.01.2021 303

ОБСЄ посилила нагляд за адмінкордоном Криму

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ посилила свою присутність у Херсонській області, щоб ретельніше відстежувати події в анексованому Криму.

Про це сказала глава ОБСЄ і МЗС Швеції Анн Лінде на прес-конференції в Києві, повідомляє Радіо Свобода у вівторок, 19 січня.
"Останнім часом СММ ОБСЄ посилила свою присутність у Херсонському регіоні для того, щоб відстежувати події, що відбуваються в окупованому Криму. Представники Місії також розмовляли з людьми, які проживають у Криму, Херсоні, Києві та Львові", - розповіла Лінде.
Вона уточнила, що відстеження включає моніторинг діяльності на пункті пропуску Чонгар, на східному пункті пропуску Каланчак.
У свою чергу присутній глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що СММ ОБСЄ повинна почати дистанційний моніторинг ситуації в Криму, оскільки це питання вже "перезріло", і запросив Швецію приєднатися до ініціативи Кримська платформа.

Оценка материала:

5.00 / 1
ОБСЄ посилила нагляд за адмінкордоном Криму 5.00 5 1
Политика / Украина
19.01.2021 303
Еще материалы раздела «Украина»