НОВОСТИ ДНЯ: В Раде придумали, как решить проблему дефицита садиков  К Земле приближается 370-метровый астероид  Весна задерживается, идет похолодание: синоптик уточнил прогноз погоды на начало марта  Назвали автомобиль 2021 года в Европе  В ВСУ с начала года набрали более четырех тысяч контрактников  Какой будет первая неделя весны: прогноз погоды в Украине на 2-7 марта  ЄС починає програму економрозвитку на Донбасівсе новости дня
Политика
Украина
19.01.2021 260

ОБСЄ посилила нагляд за адмінкордоном Криму

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ посилила свою присутність у Херсонській області, щоб ретельніше відстежувати події в анексованому Криму.

Про це сказала глава ОБСЄ і МЗС Швеції Анн Лінде на прес-конференції в Києві, повідомляє Радіо Свобода у вівторок, 19 січня.
"Останнім часом СММ ОБСЄ посилила свою присутність у Херсонському регіоні для того, щоб відстежувати події, що відбуваються в окупованому Криму. Представники Місії також розмовляли з людьми, які проживають у Криму, Херсоні, Києві та Львові", - розповіла Лінде.
Вона уточнила, що відстеження включає моніторинг діяльності на пункті пропуску Чонгар, на східному пункті пропуску Каланчак.
У свою чергу присутній глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що СММ ОБСЄ повинна почати дистанційний моніторинг ситуації в Криму, оскільки це питання вже "перезріло", і запросив Швецію приєднатися до ініціативи Кримська платформа.

Оценка материала:

5.00 / 1
ОБСЄ посилила нагляд за адмінкордоном Криму 5.00 5 1
Политика / Украина
19.01.2021 260
Еще материалы раздела «Украина»