НОВОСТИ ДНЯ: Ткаченко просит Кличко согласовать передачу Гостиного двора МКИП  В Україні вже 1364705 випадків COVID-19, за добу 7235 нових  Украине прогнозируют небольшой мокрый снег и до 15° тепла  В Киеве решили защитить фасады от «дикой» рекламы  Рада предлагает «прикрепить» детсады к домашним адресам  "Плюсы" почти вытеснят ночные морозы в Украине: где в среду погода будет самой теплой  ВСУ взяли на вооружение винтовку Alligator: может уничтожать укрепления и техникувсе новости дня
Политика
Украина
20.01.2021 181

Кримську платформу можуть створити в ПАРЄ - нардеп

Україна планує створити неформальну Кримську платформу на майданчику ПАРЄ.

Про це в середу, 20 січня, заявила глава української делегації в Асамблеї Марія Мезенцева, пише Інтерфакс-Україна.
"У новій стратегії нашої делегації... ініціатива про неформальну платформу підтримки теми Криму та прав людини, що є одним з форпостів діяльності ПАРЄ. Неформальна платформа підтримки України вже заснована, як Кримська платформа. Таку ж назву вона матиме і на майданчиках ПАРЄ. І ми будемо... про цю ініціативу інформувати потенційних партнерів - депутатів ПАРЄ, щоб вони до цієї платформи приєднувалися", - сказала Мезенцева.
Нова платформа, за її словами, працюватиме паралельно з уже існуючою платформою Балтік-плюс.
"Ми з колегами подумали, що Крим, дотримання прав людини і ситуацію на півострові ми повинні виділити в інший вимір і активно працювати з цього треку", - зазначила нардеп.

Оценка материала:

5.00 / 1
Кримську платформу можуть створити в ПАРЄ - нардеп 5.00 5 1
Политика / Украина
20.01.2021 181
Еще материалы раздела «Украина»