НОВОСТИ ДНЯ: Украине прогнозируют небольшой мокрый снег и до 15° тепла  В Киеве решили защитить фасады от «дикой» рекламы  Рада предлагает «прикрепить» детсады к домашним адресам  "Плюсы" почти вытеснят ночные морозы в Украине: где в среду погода будет самой теплой  ВСУ взяли на вооружение винтовку Alligator: может уничтожать укрепления и технику  Весна задерживается, идет похолодание: синоптик уточнил прогноз погоды на начало марта  Назвали автомобиль 2021 года в Европевсе новости дня
Политика
Украина
20.01.2021 252

ОБСЄ: Перспективи членства в ЄС в України є

Перспективи членства України в Євросоюзі, як і у інших держав, закріплені в угоді про асоціацію.

Про це в інтерв'ю Європравді заявила глава ОБСЄ, міністр закордонних справ Швеції Анн Лінде.
Головною умовою для вступу в ЄС є реформи, зазначила вона, додавши, що положення договору ЄС про критерії для членства поширюються і на Україну.
"Але це неможливо до тих пір, поки ви не будете відповідати критеріям членства. Саме тому зараз концентрація ваших зусиль повинна бути на реформах - адже без реформ можливостей для вашого вступу немає", - зазначила Лінде.
Вона нагадала, що договір ЄС каже, що всі європейські країни, які виконують критерії, можуть претендувати на членство. "І це, поза всяким сумнівом, поширюється на Україну", - сказала Лінде і висловила надію, що ЄС поповниться ще кількома країнами-учасницями.

Оценка материала:

5.00 / 1
ОБСЄ: Перспективи членства в ЄС в України є 5.00 5 1
Политика / Украина
20.01.2021 252
Еще материалы раздела «Украина»