НОВОСТИ ДНЯ: В Киеве 9 марта состоится акция солидарности с крымчанами  В Турции уже собирают партию беспилотников Bayraktar TB2 для Украины  Погода "подарит" украинкам на 8 марта больше снега и дождей  Израиль начал третью фазу выхода из локдауна  Оператор ГТС Украины подготовил несколько сценариев на случай запуска Nord Stream 2  Фейсбук заблокировал пост госагентства РФ за фейк об «украинских радикалах»  В Британии - самый низкий прирост новых случаев коронавируса за 5 месяцеввсе новости дня
Политика
Россия
24.01.2021 381

Кремль про протести в Росії: Вийшло мало людей

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що в протестах на підтримку опозиціонера Олексія Навального взяла участь невелика кількість людей.

Про це вiн сказав в інтерв'ю для передачі Москва. Кремль. Путін, пише Интерфакс 24 січня.

"Це [мітинги] вигідно тим, хто хоче далі качати ситуацію. Насправді не качається, тому, що ви не забувайте, ось зараз будуть багато говорити, що на незаконні акції вийшло багато людей. Ні, вийшло мало людей. Багато людей голосують за Путіна", - заявив Пєсков.

Він також зазначив, що з повагою ставиться до всіх політичних поглядів, але "категорично проти участі в незаконних акціях".

Пєсков також звинуватив посольство США в Росії у втручанні у внутрішні справи через пости в Twitter, присвячені акціям.

В інтерв'ю прес-секретар російського президента також прокоментував розслідування про "палац Путіна" в Геленджику. Пєсков вкотре заявив, що у Путіна немає палацу, і назвав розслідування "інформаційною атакою", яка спрямована "на розкачку ситуації".

В акції 23 січня в Москві, за оцінкою руху Білий лічильник, взяли участь до 20 тисяч осіб, агентство Reuters повідомляло про 40 тисяч учасників. За останніми даними, на акціях силовики затримали майже 3,5 тисяч осіб - рекордна кількість для РФ.

Оценка материала:

5.00 / 1
Кремль про протести в Росії: Вийшло мало людей 5.00 5 1
Политика / Россия
24.01.2021 381
Еще материалы раздела «Россия»