НОВОСТИ ДНЯ: В Украине начнется волна похолодания с заморозками - синоптик  У Путина назвали возможные темы переговоров с Зеленским  Навальний вирішив припинити голодування  Два финучреждения добровольно отказались от страховых лицензий - Нацбанк  Мінфін запропонував обкладати податком машини, дорожчі за $43 тисячі  Украина попросила Нетаньяху стать посредником в переговорах с РФ  Латвія, Литва і Естонія висилають російських дипломатів у знак солідарності з Чехієювсе новости дня
Политика
Украина
04.02.2021 248

В Україні створюють портал повідомлень про корупцію

Верховна Рада на засіданні в четвер, 4 лютого, 253 голосами підтримала створення Єдиного порталу повідомлень про корупцію.

Очікується, що з порталом зможуть працювати як викривачі, так і уповноважені суб'єкти щодо запобігання корупції в різних органах.
Відповідно до закону, до судового процесу має залучатися НАЗК, якщо в ньому бере участь викривач. У редакції першого читання пропонувалося передати цю функцію системі безоплатної правової допомоги.
Нагороду викривачу повинні виплачувати не після рішення суду, а після реального стягнення коштів з корупціонера в дохід держави.
При цьому повідомлення про факт корупції можна буде залишати анонімно.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні створюють портал повідомлень про корупцію 5.00 5 1
Политика / Украина
04.02.2021 248
Еще материалы раздела «Украина»