НОВОСТИ ДНЯ: ПЦУ обратилась к Путину с призывом покаяться и прекратить войну  Аваков проинспектировал позиции подразделений МВД на востоке Украины  В Украине ожидается дождливая и ветреная погода  В Украину идут туманы, грозы и тепло  Пасхальная корзина за год подорожала на четверть  СБУ начала антитеррористические учения по всей стране  Кулеба о российской агрессии: сейчас не 2014 год, Украина и мир готовывсе новости дня
Политика
Украина
16.02.2021 299

Вітренко обіцяє, що ціни на газ не зростатимуть

Тимчасовий глава Міненерго Юрій Вітренко обіцяє, що до кінця року ціни на газ зростати не будуть.

Про ситуацію з тарифами він розповів під час форуму Україна 30 у вівторок, 16 лютого.

"Виходячи з кон'юнктури європейського ринку, можна очікувати, що буде зростання цін, проте уряд цього не допустить. Уряд зараз працює над стійким рішенням, яке дозволить зробити так, щоб і до кінця цього року люди не платили за газ більш як 6,99 грн/куб. м", - сказав він.

Зокрема, за його словами, для цього мають намір забезпечити вільний вихід газу українського видобутку на ринок у вигляді річного продукту з його подальшою реалізацією постачальниками населенню.

"Ми не допустимо того, щоб ціна газу до кінця року збільшувалася... Конкуренція буде. Постачальники повинні конкурувати меншою ціною. Ми не будемо навіть встановлювати якісь адміністративні обмеження, ми просто хочемо зробити таку структуру ринку, такий дизайн ринків, так боротися зі зловживаннями, щоб ринковим способом зробити так, що будуть різні ціни, при цьому вони не будуть вищі, ніж 6,99 грн/куб. м", - говорить Вітренко.

Оценка материала:

5.00 / 1
Вітренко обіцяє, що ціни на газ не зростатимуть 5.00 5 1
Политика / Украина
16.02.2021 299
Еще материалы раздела «Украина»