НОВОСТИ ДНЯ: Байден выдвинул претендентку на ключевую для Украины должность в Госдепе  Ученые создали «генетические химеры» обезьяны и человека  Погода на Великдень і травневі свята  Погода на вихідні: дощі покинуть Україну  В Японии проведут самые крупномасштабные военные учения за последние 30 лет  Корабль NASA показал, где прошелся «пылесосом» на астероиде Бенну  Выходные в Украине будут дождливые и туманные, днем до + 17°все новости дня
Политика
Европа
17.02.2021 256

В ЄС розповіли, як боротимуться з новими варіантами коронавірусу

Євросоюз має намір активізувати боротьбу з новими варіантами COVID-19. 17 лютого Європейська комісія пообіцяла виділити додаткові кошти для розширення можливостей щодо розв'язання проблеми мутації коронавірусу.

Про це повідомляє Reuters.

Більш заразні мутації швидко поширюються по всьому світу, і експерти вважають, що британський варіант, швидше за все, стане більш поширеним на європейському континенті.

Однак більшість держав Європейського Союзу до цього часу майже нічого не зробили для виявлення нових варіантів, оскільки їм бракує можливостей.

ЄС інвестує щонайменше 75 мільйонів євро для розробки спеціалізованих тестів на виявлення варіантів коронавірусу, а також надасть ще 150 мільйонів євро для стимулювання досліджень цих нових штамів, йдеться у заяві голови Єврокомісії.

Брюссель також пообіцяв пришвидшити затвердження законодавчих норм щодо модернізованих вакцин, які ефективні проти нових штамів, та сприяти нарощуванню їхнього виробництва.

Оценка материала:

5.00 / 1
В ЄС розповіли, як боротимуться з новими варіантами коронавірусу 5.00 5 1
Политика / Европа
17.02.2021 256
Еще материалы раздела «Европа»