НОВОСТИ ДНЯ: "Наші пращури Москву палили": Буданов про звільнення територій України та "підміну реальності" окупантами  Мистецтво війни 21-го століття. Як Україна ламає шаблони та змінює правила на полі бою  Інжирна мостарда або "муштарда": рецепт незвичної італійської страви від Андрія Величка  Справжня загадка: вчені виявили планету, схожу на Землю  Зеленський анонсував звільнення Бахмута і ще двох міст   Після закінчення війни: уряд відклав створення реєстру олігархів  Лечо: рецепт смачної осінньої страви від Андрія Величкавсе новости дня
Політика
Світ
21.02.2021 587

У США заявили про погіршення відносин з Росією

Відношення між США і Росією погіршилися на тлі втручання РФ у події в Білорусі, а також отруєння і подальшого засудження російського опозиціонера Олексія Навального.

Про це заявив посол США в РФ Джон Салліван в інтерв'ю Теперішній час в неділю, 21 лютого.

Попередник Саллівана зустрічався з президентом Росії Володимиром Путіним і главою МЗС РФ Сергієм Лавровим. Тоді він говорив про необхідність поліпшення відносин між державами. Новий посол каже, що "з 2017-го ця яма (у відносинах між країнами - ред.) стала ще глибша".

"У цих відносинах з'явилися нові проблеми... Йдеться про справу опозиціонера Олексія Навального, або про втручання у вибори, про ситуацію в Білорусі - це постійні проблеми, які так і не вирішили. Тому ситуація не покращилася", - пояснив Салліван.

Оценка материала:

5.00 / 1
У США заявили про погіршення відносин з Росією 5.00 5 1
Політика / Світ
21.02.2021 587
Еще материалы раздела «Світ»