Политика
Украина
22.02.2021 150

Зеленський заявив, що COVID-фонду не існувало

Президент Володимир Зеленський заявив, що окремого Фонду боротьби з COVID-19 не існувало, у зв'язку з цим і рішення про фінансування з нього Великого будівництва не приймали.

Про це він сказав на форумі Україна 30. Інфраструктура, повідомляє Укрінформ у понеділок, 22 лютого.
"Велике будівництво - це не тільки дороги, це найголовніша помилка... За десять місяців ми побудували сотні шкіл, стадіони, майданчики, садочки... Велике будівництво - це велика програма... Частина цієї програми - це наші приймальні відділення, в яких будувалася окрема інфраструктура, і будуються дороги в лікарні. Тобто, багато з цих речей були зроблені і в боротьбі з COVID-19", - пояснив Зеленський.
За його словами, в Україні почали багато різних програм після того, як вдалося отримати від Газпрому 3 млрд доларів за рішенням Стокгольмського арбітражу. При цьому коли почалася пандемія COVID-19, всі вони були обмежені.
"Але потім ми почали розуміти, що (програми, - ред.) треба відкривати, і поступово ми відкривали всі програми, а при відкритті ми ставили пріоритети - інфраструктура і Велике будівництво... Не існував просто окремий (ковідний) фонд - його не було... Ковідний фонд - це були всі програми, які об'єднані, і ми просто поставили рамки - не можна брати звідти гроші. Беремо гроші звідти тільки (коли) ми зібралися, сказали, що зараз пріоритет? Це соціальна допомога. Раз. Що далі? оновлення техніки - скільки можемо, трохи - два. Далі - дороги. Три. Ось так ми і працювали", - додав президент.

Оценка материала:

5.00 / 1
Зеленський заявив, що COVID-фонду не існувало 5.00 5 1
Политика / Украина
22.02.2021 150
Еще материалы раздела «Украина»