Жизнь и Стиль
Личные финансы
25.02.2021 417

Українців годують штучним м'ясом: від справжнього його відрізняє тільки ціна

Рік тому в українських закладах громадського харчування і навіть продуктових магазинах з'явилося штучне м'ясо. Роблять його переважно з бобових. Заморожені котлети з такого "м'яса" після приготування навряд чи можна відрізнити від натуральних. Видає тільки ціна – пачка, що важить 350 грамів, коштує аж 160 гривень.

"На смак, вигляд і за консистенцією майже не відрізняється від м'яса. Наприклад, котлета для бургера... Якщо не сказати, що це бургер з рослинним м'ясом, майже ніхто й не здогадається", – ділиться враженнями ресторатор Дмитро Борисов в новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

Рослинна котлета втричі дорожча за звичайну через складність виробництва. Але, незважаючи на високу ціну, рослинний фарш з року в рік стає все популярнішим. Виробник рослинного м'яса Андрій Черуха на місяць виробляє вже по 6 тонн такого продукту.

До речі, американський мільярдер-філантроп Білл Гейтс пропонує багатим країнам вже зараз переходити на штучне м'ясо. За його словами, тваринництво шкодить екології, адже корови виділяють велику кількість метану.

Оценка материала:

5.00 / 1
Українців годують штучним м'ясом: від справжнього його відрізняє тільки ціна 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Личные финансы
25.02.2021 417
Еще материалы раздела «Личные финансы»