НОВОСТИ ДНЯ: NASA показывает резкое искривление двоичных черных дыр   Непогода до конца апреля и затяжные дожди в мае: синоптики дали прогноз на 30 дней  Как приготовить шарлотку: инструкция для начинающих  В МОН рассказали, могут ли из-за карантина продлить учебный год  В Украине ожидается прохладная погода, возможны осадки  Кулеба о российской агрессии: сейчас не 2014 год, Украина и мир готовы  15 кулинарных хитростей, как использовать фольгу на кухневсе новости дня
Политика
Украина
08.03.2021 190

США готують кібератаки проти Росії

США в найближчі три тижні планують зробити кілька кібератак проти Росії у відповідь на злом американських урядових мереж в кінці 2020 року. Кібератаки будуть проводитися в поєднанні з економічними санкціями.

Про це повідомляє The New York Times з посиланням на знайомих з планами посадових осіб.

Як пише газета, атаки будуть прихованими для світу, але "очевидними для російської розвідки, збройних сил і президента Володимира Путіна".

За словами співрозмовників NYT, це стане відповіддю адміністрації президента Джо Байдена на злом федеральних мереж.

Раніше повідомлялося, що Білий дім вивчає можливість створення координаційної кібергрупи для оцінки масштабу і небезпеки атаки на сервери компанії Microsoft. Зустріч представників декількох федеральних відомств з цього питання відбудеться на наступному тижні.

Нагадаємо, в грудні на США була здійснена серія кібератак. Зокрема, хакери зламали Міністерство внутрішньої безпеки і управління з комунікацій та інформації. Хакерам вдалося обійти засоби захисту і аутентифікації від Microsoft.

Оценка материала:

5.00 / 1
США готують кібератаки проти Росії 5.00 5 1
Политика / Украина
08.03.2021 190
Еще материалы раздела «Украина»