НОВОСТИ ДНЯ: Советник Байдена предупредил Россию о тяжелых последствиях, если Навальный умрет  Основатель Amazon Джефф Безос оставил акционерам последний совет  Экс-президент Эстонии предложил запретить гражданам России въезд в ЕС  Впервые создан эмбрион гибрида человека и обезьяны   Папа Римский призвал предотвратить эскалацию на востоке Украины  В МИД назвали фамилию российского дипломата, которого выдворят из Украины  В Украину идет новый циклон с похолоданием: прогноз погоды на 19-22 апрелявсе новости дня
Политика
Мир
17.03.2021 2614

США заборонили торгівлю зброєю з Росією

США внесли Росію в список країн, з якими повністю заборонено торгівлю зброєю.

Про це йдеться в документі, опублікованому на сайті Держдепартаменту в середу, 17 березня.

Дане рішення набуде чинності з 18 березня.

"Політика Сполучених Штатів полягає у відмові у видачі ліцензій або інших дозволів на експорт оборонних виробів і оборонних послуг, призначених для Росії", - йдеться в документі.

Виняток зроблено для операцій в рамках співпраці держав в сфері космосу і до 1 вересня - в сфері комерційних космічних запусків.

Крім Росії в список потрапили Афганістан, Центрально-африканська республіка, Кіпр, Демократична республіка Конго, Еритрея, Ірак, Ліван, Лівія, Сомалі, Південний Судан і Зімбабве.

У свою чергу, Мінторг США повідомляє про розширення експортних обмежень щодо Росії через Олексія Навального.

"Бюро промисловості та безпеки розширить експортні обмеження щодо Росії відповідно до висновків держсекретаря США від 2 березня 2021 року про те, що влада РФ використовувала хімічну або біологічну зброю проти своїх власних громадян", - йдеться в документі.

У зв'язку з цим з 18 березня під час розгляду заявок на експортні ліцензії для предметів, що перебувають під контролем з міркувань національної безпеки, буде діяти "презумпція відмови". При цьому до 1 вересня 2021 року передбачено винятки для низки категорій продукції, в тому числі пов'язаної з космічною галуззю.

У "чорний список" включені 14 організацій у справі Навального. 13 - це комерційні компанії, включаючи 9 в Росії, 3 в Німеччині, 1 в Швейцарії, а також державний дослідний інститут в Росії.

Оценка материала:

5.00 / 3
США заборонили торгівлю зброєю з Росією 5.00 5 3
Политика / Мир
17.03.2021 2614
Еще материалы раздела «Мир»