НОВОСТИ ДНЯ: Подоляк заявив про початок фінальної стадії війни  В Україну насувається потужний ураган  Путін ухвалив остаточне рішення про війну після обряду шаманів, яких привіз Шойгу – політолог  Україна налагодила експорт зернових до Литви залізницею  "Одягатися треба тепліше": синоптик попередила українців про похолодання  Українські військові знищили гармату «Піон», з якої росіяни обстрілювали Сєвєродонецьк  Пентагон показав нову партію гаубиць M777, яку відправляють в Українувсе новости дня
Политика
Украина
29.03.2021 310

Раді рекомендують засудити заворушення біля Офісу президента 20 березня

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній раді прийняти проект постанови про засудження заворушень біля Офісу президента 20 березня. Йдеться про проект постанови №5295.

Про це повідомляє інформаційне управління Апарату ВР.

"Голова підкомітету Владлен Неклюдов доповів пропозицію підкомітету щодо підтримки комітетом проекту постанови з виключенням пункту 2 про доручення Державному управлінню справами подати до Верховної ради інформацію щодо розміру шкоди, завданої будівлі Офісу президента", - сказано у повідомленні.

За проект постанови проголосували 16 членів комітету, двоє - проти, а троє - утрималися.

"Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній раді прийняти проект постанови №5295 за основу і в цілому з урахуваннями пропозиції комітету", - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, в даному проекті постанови пропонують надати ряд доручень з приводу розслідування заворушень Міністерству внутрішніх справ, Службі безпеки України та Державному бюро розслідувань.

Оценка материала:

5.00 / 1
Раді рекомендують засудити заворушення біля Офісу президента 20 березня 5.00 5 1
Политика / Украина
29.03.2021 310
Еще материалы раздела «Украина»