НОВОСТИ ДНЯ: Экс-президент Эстонии предложил запретить гражданам России въезд в ЕС  Впервые создан эмбрион гибрида человека и обезьяны   Папа Римский призвал предотвратить эскалацию на востоке Украины  В МИД назвали фамилию российского дипломата, которого выдворят из Украины  В Украину идет новый циклон с похолоданием: прогноз погоды на 19-22 апреля  Прощание с Владимиром Яворивским состоится в Киеве 19 апреля  В «красной» зоне остаются 12 областей и Киеввсе новости дня
Жизнь и Стиль
Столица
07.04.2021 177

Київська влада надає фінансову допомогу 27 тис. медиків, – Кличко

Щомісячну доплату з міського бюджету отримують понад 27 700 лікарів, медсестер, молодшого медперсоналу.

Про це  мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

«За медичною реформою Національної служби здоров’я фінансує зарплатню медиків. Але медпрацівники столиці отримують збільшені виплати з міського бюджету. Ми ухвалили таке рішення ще минулого року. Щомісячну безповоротну фінансову допомогу отримують понад 27 700 лікарів, медсестер, молодшого медперсоналу. Це медпрацівники 84 медичних закладів столиці», - повідомив Кличко.

Він зазначив, що на цю програму у бюджеті міста на 2021 рік передбачили майже 1,5 мільярди гривень.

Кличко уточнив, що лікарі отримують від міста 5 000 гривень, медсестри – 4 000 гривень, а молодший медичний персонал – 2 000 гривень.

«І ми продовжимо підтримувати і допомагати нашим медикам. Бо вони прийняли на себе найбільший удар в боротьбі з вірусом. І працюють сьогодні на межі людських можливостей. Виконують свою місію з порятунку здоров’я і життя людей. Я хочу ще раз подякувати і висловити щиру підтримку нашим медикам», - сказав він.

Оценка материала:

5.00 / 1
Київська влада надає фінансову допомогу 27 тис. медиків, – Кличко 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Столица
07.04.2021 177
Еще материалы раздела «Столица»