НОВОСТИ ДНЯ: +29° и ливни на западе — погода на 16 мая  Байден дав зрозуміти Путіну, що «тепер у місті новий шериф» – Вершбоу  Все иностранные авиакомпании прекратили полеты в Израиль  Британский патрульный корабль зашел в Черное море  Секрет древних «ворот ада» - как жрецы посылали людей на смерть  Украину прогреет до + 30° и остудит грозами  Вакцинация работников образования в Украине: кто будет составлять спискивсе новости дня
Политика
Украина
10.04.2021 228

Україна сподівається отримати ПДЧ в НАТО до кінця року

Україна зробила багато для того, аби в цьому році отримати План дій щодо членства в НАТО, впевнений міністр оборони Андрій Таран.

Він також зауважив, що міжнародна спільнота, яка має "безкомпромісну позицію" щодо членства нашої країни в Альянсі, дасть відповідь Росії в разі чергового загострення ситуації.

"Це (вступ до НАТО, - ред.) є першочерговим пріоритетом українського політичного керівництва для зміцнення обороноздатності нашої держави. Євроатлантична інтеграція є запорукою суверенітету і територіальної цілісності України. Від такого рішення виграють як Україна, так і НАТО", - переконаний міністр оборони.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна сподівається отримати ПДЧ в НАТО до кінця року 5.00 5 1
Политика / Украина
10.04.2021 228
Еще материалы раздела «Украина»