НОВОСТИ ДНЯ: Украина лидирует в выполнении задач для вступления в НАТО, - Таран  Погода в Украине: синоптик рассказала, где в ближайшие дни похолодает, а какие регионы накроет циклон  Ракетный корабль России заметили возле украинского побережья  Количество сделок на «вторичке» недвижимости Киева выросло на 10-12%  Появился свежий рейтинг партий: за кого украинцы проголосовали бы на парламентских выборах  Космический зонд NASA возвращается на Землю с образцами астероида Бенну  Вместе с жарой в Украину идут дожди и грозывсе новости дня
Политика
Мир
11.04.2021 367

Ердоган відмовився визнавати "приєднання" Криму до Росії

Президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив  на зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським, що Анкара не стане визнавати анексію Криму.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на інтернет-портал турецького видання "Сабах".

"Ми в черговий раз підтвердили рішення не визнавати анексію Криму", - сказав президент Туреччини.

Як відомо, Зеленський прибув до Стамбулу на зустріч стратегічної ради високого рівня між Україною і Туреччиною. Серед основних тем зустрічі, за даними "Сабах", - співпраця в оборонній промисловості, угода про вільну торгівлю та туристична сфера.

Нагадаємо, це вже третя зустріч президентів України та Туреччини за останній час. У лютому 2020 року Ердоган приїжджав до Києва для участі у восьмому засіданні Стратегічної ради високого рівня.

У жовтні 2020 року Зеленський здійснив офіційний візит до Туреччини, домовившись з Ердоганом про поглиблення стратегічного партнерства. Тоді вони заявили про намір спільно будувати кораблі, безпілотники та двигуни.

Посол України в Туреччині Андрій Сибіга говорив, що між Зеленським та Ердоганом "виникла хімія добрих стосунків".

Оценка материала:

5.00 / 1
Ердоган відмовився визнавати "приєднання" Криму до Росії 5.00 5 1
Политика / Мир
11.04.2021 367
Еще материалы раздела «Мир»