НОВОСТИ ДНЯ: +29° и ливни на западе — погода на 16 мая  Байден дав зрозуміти Путіну, що «тепер у місті новий шериф» – Вершбоу  Все иностранные авиакомпании прекратили полеты в Израиль  Британский патрульный корабль зашел в Черное море  Секрет древних «ворот ада» - как жрецы посылали людей на смерть  Украину прогреет до + 30° и остудит грозами  Вакцинация работников образования в Украине: кто будет составлять спискивсе новости дня
Политика
Украина
11.04.2021 318

У "червоній зоні" половина областей України

У "червоній зоні" на 11 квітня перебувають Київ і 12 областей. Про це йдеться в повідомленні на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Згідно з оновленими даними, в "жовтій зоні" знаходяться Херсонська і Івано-Франківська області. У цій зоні діють найм'якші карантинні обмеження - маски в громадських місцях, робота ресторанів з 07:00 до 24:00, соціальна дистанція в магазинах.

В "помаранчевій зоні" залишаються Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська та Черкаська області.

У "червоній зоні" Київ, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернівецька і Чернігівська області.

Оценка материала:

5.00 / 1
У "червоній зоні" половина областей України 5.00 5 1
Политика / Украина
11.04.2021 318
Еще материалы раздела «Украина»