НОВОСТИ ДНЯ: Погода в Украине: синоптик рассказала, где в ближайшие дни похолодает, а какие регионы накроет циклон  Ракетный корабль России заметили возле украинского побережья  Количество сделок на «вторичке» недвижимости Киева выросло на 10-12%  Появился свежий рейтинг партий: за кого украинцы проголосовали бы на парламентских выборах  Космический зонд NASA возвращается на Землю с образцами астероида Бенну  Вместе с жарой в Украину идут дожди и грозы  Штатам следует признать Украину основным союзником вне НАТО – Ходжесвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
12.04.2021 529

В Україну йдуть потужні грози: синоптики уточнили дату негоди

Погода в Україні 12 квітня буде сонячною і теплою, проте вже з вівторка, 13 квітня, ситуація може змінитися. За даними синоптиків, з заходу в Україну прийде атмосферний фронт, який принесе грозові зливи. До 15 квітня дощі очікуються на всіх територіях нашої країни.

Детальний прогноз опублікували фахівці Українського гідрометцентру.

Вже 12 квітня в Україні очікується більш хмарна погода. При цьому показники термометрів зростуть в середньому до +16... +19 градусів. На сході в понеділок буде спекотніше – до +22 градусів. При цьому на півночі, на півдні й заході країни градусники місцями покажуть +13... +17 градусів. У нічний час заморозків не очікується. Температура в темний час доби +4... +8 градусів вище нуля.

13 квітня Закарпатську, Львівську, Івано-Франківську, Чернівецьку та Волинську області заллє грозовими зливами. При цьому рівень тепла в більшості регіонів залишиться біля показників понеділка.

З 14 квітня в Україну прийде істотне похолодання, а опади поширяться на захід і деякі центральні регіони. Вдень мінімальні показники очікуються в Івано-Франківській області, де градусники покажуть +4... + 6 градусів протягом дня. В середньому на заході температура буде коливатися в межах +6... +11 градусів. У центрі, на сході, півночі й півдні показники тепла можуть знизитися на 1-3 градуси.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україну йдуть потужні грози: синоптики уточнили дату негоди 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
12.04.2021 529
Еще материалы раздела «Общество»