НОВОСТИ ДНЯ: Украина планирует запустить в космос семь спутников в течение пяти лет  Найближчим часом провакцинують осіб, що записалися в чергу - Шмигаль  Украина лидирует в выполнении задач для вступления в НАТО, - Таран  Ізраїль назвав умову припинення ударів у відповідь  Погода в Украине: синоптик рассказала, где в ближайшие дни похолодает, а какие регионы накроет циклон  Ракетный корабль России заметили возле украинского побережья  Количество сделок на «вторичке» недвижимости Киева выросло на 10-12%все новости дня
Политика
Украина
12.04.2021 248

Руслан Стефанчук: «Питання для референдуму має формулювати народ»

Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук в прямому ефірі ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера» на каналі «Україна», заявив, що усі питання, винесені на всеукраїнський референдум, повинен формулювати народ.

За словами першого віцеспікера, ідеологія референдуму полягає у тому, щоб народ став ініціатором формулювання питань, і це прописано в Конституції України.

«Цей механізм, в першу чергу, це механізм народного волевиявлення. Тому першочергово повинен висловитися народ України з тим, щоб він формулював ті питання, які є надзвичайно важливими для нього», – зазначив перший заступник Голови Верховної Ради України.

Також, на думку Руслана Стефанчука, на референдум варто винести питання української безпеки і вступ України у НАТО та ЄС.

«Якщо ви запитали, які питання поставив би я, то однозначно це питання, які стосуються нашої національної безпеки. Це питання вступу України до НАТО, питання вступу України до ЄС, це безпекові питання, які стосуються переговорів із Мінськом. Одне з таких питань – чи можуть там проводитись переговори і вибори до моменту отримання контролю над всією територією України», - сказав перший віцеспікер.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Руслан Стефанчук: «Питання для референдуму має формулювати народ» 5.00 5 1
Политика / Украина
12.04.2021 248
Еще материалы раздела «Украина»