НОВОСТИ ДНЯ: В Украине в прошлом году значительно меньше подделывали банкноты, чем в ЕС - Нацбанк  Астрономы нашли одну из старейших звезд во Вселенной  Полет вертолета NASA на Марсе показали в 3D  Астрономы опубликовали новые потрясающие снимки Юпитера  "Адская" жара будет чередоваться с бурями: синоптик дал прогноз на лето в Украине  Невозможно дышать: где в Киеве самый грязный воздух  Во Львове обнаружили фрагмент оборонительной стены XIV векавсе новости дня
Жизнь и Стиль
Столица
12.04.2021 207

У Києві почалося масове відключення опалення

У столиці України в понеділок, 12 квітня, почали відключати опалення.

Про це повідомляє Київська міськдержадміністрація.

"Сьогодні в столиці почали відключення житлових будинків від послуги централізованого опалення. Станом на 14:00 12 квітня теплопостачання припинено у понад 3 тисячі будинків. На повне згортання роботи розгалуженої системи теплопостачання столиці, яка налічує понад 2,7 тис. км теплових мереж, необхідно близько п'яти днів", - йдеться в повідомленні.

Чиновники нагадали, що для початку кампанії з відключення опалення, необхідно, щоб середньодобова температура повітря становила вище +8 градусів протягом трьох діб.

Також у КМДА звернули увагу, що будь-яка хатня громада може відключитися від опалення - прийняти рішення в загальнобудинкових зборах і подати відповідний протокол теплопостачальної компанії.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Києві почалося масове відключення опалення 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Столица
12.04.2021 207
Еще материалы раздела «Столица»