НОВОСТИ ДНЯ: Самый большой самолет в мире опять взлетел  Загадочные каменные постройки оказались частью древнего культа скотоводов  Костры на Солнце – ключ к большой солнечной тайне  Аномалий не будет: синоптики рассказали, когда в Украину придет настоящая жара  В Украине летом резко подорожают продукты: что больше всего взлетит в цене  Темная материя может скрываться в экзопланетах   Украину накроют грозы: где будет непогодавсе новости дня
Жизнь и Стиль
Личные финансы
13.04.2021 314

В «Головній темі» розповіли, як розпізнати фальшиві купюри високої якості

В Україні бум фальшивих грошей! До того ж, розпізнати підроблені купюри стало складно - навіть спеціальні пристрої не завжди виявляють несправжні гроші. В суспільно-резонансному проєкті «Головна тема. Перезавантаження» з Оленою Кот на каналі «Україна» поділилися трьома ефективними лайфхаками, як розпізнати філігранну підробку, коли вона опинилася у ваших руках.

60742f4d94cd0_13.04.21

Перша порада – вам не допоможуть водяні знаки та захисні стрічки, це вже давно не працює. Почніть краще з порівняння сумнівної купюри з кількома іншими такого самого номіналу.

«Фарба може бути різною на справжній та підробленій купюрі. Наприклад, часто на фальшивках значно темніший колір», - зазначила досвідчена касирка Маргарита.

По-друге, потріть купюру у руках. Папір має бути шершавим і цупким. А написи та малюнки - опуклими. Цей рельєф вкрай важко підробити!

«На підробці вони не рельєфні. Гладенький папір, і ми навіть бачимо,  що купюрки, які нам робить національний банк, - вони красиві, не розтріпуються», - поділилися касирка.

І третє - зверніть увагу на додатковий вертикальний напис номіналу, який у справжніх гривнях повністю проявляється лише на світлі та ще й змінює колір! На підробках же колір змінюватись не буде.

Оценка материала:

5.00 / 1
В «Головній темі» розповіли, як розпізнати фальшиві купюри високої якості 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Личные финансы
13.04.2021 314
Еще материалы раздела «Личные финансы»