НОВОСТИ ДНЯ: Самый большой самолет в мире опять взлетел  Загадочные каменные постройки оказались частью древнего культа скотоводов  Костры на Солнце – ключ к большой солнечной тайне  Аномалий не будет: синоптики рассказали, когда в Украину придет настоящая жара  В Украине летом резко подорожают продукты: что больше всего взлетит в цене  Темная материя может скрываться в экзопланетах   Украину накроют грозы: где будет непогодавсе новости дня
Политика
Украина
13.04.2021 248

Рада проведе ще одне позачергове засідання

Верховна Рада 15 квітня проведе ще одне позачергове засідання, на якому розглянуть низку питань.

Про це у вівторок, 13 квітня, повідомила заступник глави фракції Слуга народу Євгенія Кравчук, пише РБК-Україна.

"Порядок денний, думаю, буде містити 15 питань. Доволі буде тривалим це позачергове засідання. Думаю, теж будемо до пізнього вечора працювати. Серед найважливіших законопроектів - це повернення ув'язнення за брехню в деклараціях. Також законопроект про конституційну процедуру. Також, у першому читанні, він вже отримав позитивний висновок Венеціанської комісії", - повідомила нардеп.

Також Рада в другому читанні розгляне законопроект про старост.

"Також імовірно, що ми розглянемо в другому читанні пакет законопроектів, що стосуються "євроблях". Мова про два законопроекти, які фактично нормують, яким чином можна легалізувати і оплатити відповідні суми і штрафи за авто на європейських номерах, які були ввезені до кінця минулого року", - сказала Кравчук.

Оценка материала:

5.00 / 1
Рада проведе ще одне позачергове засідання 5.00 5 1
Политика / Украина
13.04.2021 248
Еще материалы раздела «Украина»