НОВОСТИ ДНЯ: В космосе обнаружили Пак-Мана  Ученые побили рекорд самой холодной температуры   Местами до 9 градусов мороза: какой будет погода в воскресенье, 24 октября  Астрономы нашли самые первые звезды в нашей Вселенной   Близько 70 підприємств залучені у виробництві бронетранспортерів БТР-4Е  Без снега, но с морозами до -15. Какой будет погода в Украине на Новый год  У Росії четвертий день - понад тисячу смертей від COVID-19все новости дня
Политика
Россия
15.04.2021 734

МЗС РФ викликало посла США через нові санкції

МЗС Росії викликало американського посла Джона Саллівана у зв'язку з новими антиросійськими санкціями США.

Про це в четвер, 15 квітня, повідомила представник МЗС РФ Марія Захарова, пише ТАСС.

"Ми поділимося з вами додатковою інформацією за підсумками цієї розмови, яка буде для американської сторони важкою", - заявила вона.

Захарова також сказала, що Москва невідворотно відреагує на американські санкції.

"Подібна агресивна поведінка, безумовно, отримає рішучу відсіч. Відповідь на санкції буде невідворотною. У Вашингтоні повинні усвідомити, що за деградацію двосторонніх відносин доведеться розплачуватися. Відповідальність за те, що відбувається, цілковито на Сполучених Штатах Америки", - сказала вона.

Крім того, вона вкотре звинуватила Україну в "інформаційній агресії" щодо РФ, щоб відвести увагу від ситуації на Донбасі.

Також Захарова знову звинуватила НАТО в нагнітанні ситуації навколо України.

Оценка материала:

5.00 / 1
МЗС РФ викликало посла США через нові санкції 5.00 5 1
Политика / Россия
15.04.2021 734
Еще материалы раздела «Россия»