НОВОСТИ ДНЯ: Ватикан впервые раскрыл количество собственного имущества в мире  Ученые нашли место на Земле, где нет ни одного живого организма  Детектор гравитационных волн на Луне может открыть новую физику   В ОАЭ при раскопках нашли монеты Александра Македонского  Черные дыры превращают Вселенную в зал кривых зеркал   Ночью стало светло как днем: в Норвегии рухнул огромный метеорит  Литве не хватает колючей проволоки для забора с Беларусью - поможет Эстониявсе новости дня
Политика
Россия
15.04.2021 679

МЗС РФ викликало посла США через нові санкції

МЗС Росії викликало американського посла Джона Саллівана у зв'язку з новими антиросійськими санкціями США.

Про це в четвер, 15 квітня, повідомила представник МЗС РФ Марія Захарова, пише ТАСС.

"Ми поділимося з вами додатковою інформацією за підсумками цієї розмови, яка буде для американської сторони важкою", - заявила вона.

Захарова також сказала, що Москва невідворотно відреагує на американські санкції.

"Подібна агресивна поведінка, безумовно, отримає рішучу відсіч. Відповідь на санкції буде невідворотною. У Вашингтоні повинні усвідомити, що за деградацію двосторонніх відносин доведеться розплачуватися. Відповідальність за те, що відбувається, цілковито на Сполучених Штатах Америки", - сказала вона.

Крім того, вона вкотре звинуватила Україну в "інформаційній агресії" щодо РФ, щоб відвести увагу від ситуації на Донбасі.

Також Захарова знову звинуватила НАТО в нагнітанні ситуації навколо України.

Оценка материала:

5.00 / 1
МЗС РФ викликало посла США через нові санкції 5.00 5 1
Политика / Россия
15.04.2021 679
Еще материалы раздела «Россия»