НОВОСТИ ДНЯ: Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня  На Марсе точно была вода: NASA подтвердило существование древнего озера   Хаббл запечатлел завораживающие столкновение двух галактик   Температура воздуха будет прогреваться до 18°: в Укргидрометцентре рассказали, когда в Украине потеплеет  Ефективних препаратів проти COVID-19 досі немає, можна лише полегшити стан – академік  Космический корабль NASA врежется в астероид   Переменная облачность и прохлада — погода в Украине на 15 октябрявсе новости дня
16.04.2021 1253

Глава НБУ заявив про швидкий продаж ПриватБанку

У планах Нацбанку України - продаж ПриватБанку. Його приватизація, впевнені в НБУ, може зацікавити найпрестижніших міжнародних інвесторів, оскільки український банківський сектор має потенціал.

Про це заявив глава НБУ Кирило Шевченко в інтерв'ю виданню GlobalCapital.

"Наш банківський сектор має значний потенціал для міжнародних інвесторів. Ми сподіваємося, що найближчим часом міжнародні банківські групи придбають частки в українських держбанках", - сказав Шевченко.

За його словами, вже незабаром на продаж буде виставлено один з великих українських банків - ПриватБанк.

"Ми вважаємо, що приватизація Приватбанку, якому належить 20% українського банківського ринку, зацікавить найпрестижніших міжнародних інвесторів, в тому числі з США і ЄС", - зазначив глава НБУ.

Він також додав, що Нацбанк продовжує підтримувати стратегію ПриватБанку в судах з його екс-власниками Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим.

У справі ПриватБанку проходить близько 100 судових процесів, зазначив Шевченко.

Оценка материала:

5.00 / 1
Глава НБУ заявив про швидкий продаж ПриватБанку 5.00 5 1
Бизнес / Финансы и банки
16.04.2021 1253
Еще материалы раздела «Финансы и банки»