НОВОСТИ ДНЯ: Самый большой самолет в мире опять взлетел  Загадочные каменные постройки оказались частью древнего культа скотоводов  Костры на Солнце – ключ к большой солнечной тайне  Аномалий не будет: синоптики рассказали, когда в Украину придет настоящая жара  В Украине летом резко подорожают продукты: что больше всего взлетит в цене  Темная материя может скрываться в экзопланетах   Украину накроют грозы: где будет непогодавсе новости дня
Политика
Мир
18.04.2021 396

США можуть ввести нові санкції проти Росії - ЗМІ

Американська влада вивчає можливість розширити список санкцій щодо РФ, зокрема заборонити компаніям зі США купувати російські боргові зобов'язання не тільки на первинному, але і на вторинному ринку.

Про це повідомило агентство Bloomberg.

За даними видання, адміністрація президента Джо Байдена готується посилити введені раніше обмежувальні заходи, якщо російська влада "не припинить хакерські атаки і спроби втручання в політичний процес США".

При цьому зазначено, що нові санкції можуть торкнутися боргових цінних паперів Росії таким чином, щоб вони поширювалися на вторинний ринок.

Як повідомив Bloomberg, заборона може поширюватися на торгівлю російськими цінними паперами протягом як мінімум перших 90 днів після їхнього випуску.

Рішення щодо санкцій Білий дім прийматиме в міру того, як вже чинні обмеження позначаться на положенні рубля і російських цінних паперів на світових ринках, наголосили у виданні.

Оценка материала:

5.00 / 1
США можуть ввести нові санкції проти Росії - ЗМІ 5.00 5 1
Политика / Мир
18.04.2021 396
Еще материалы раздела «Мир»