НОВОСТИ ДНЯ: Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня  На Марсе точно была вода: NASA подтвердило существование древнего озера   Хаббл запечатлел завораживающие столкновение двух галактик   Температура воздуха будет прогреваться до 18°: в Укргидрометцентре рассказали, когда в Украине потеплеет  Ефективних препаратів проти COVID-19 досі немає, можна лише полегшити стан – академік  Космический корабль NASA врежется в астероид   Переменная облачность и прохлада — погода в Украине на 15 октябрявсе новости дня
Политика
Мир
18.04.2021 456

США можуть ввести нові санкції проти Росії - ЗМІ

Американська влада вивчає можливість розширити список санкцій щодо РФ, зокрема заборонити компаніям зі США купувати російські боргові зобов'язання не тільки на первинному, але і на вторинному ринку.

Про це повідомило агентство Bloomberg.

За даними видання, адміністрація президента Джо Байдена готується посилити введені раніше обмежувальні заходи, якщо російська влада "не припинить хакерські атаки і спроби втручання в політичний процес США".

При цьому зазначено, що нові санкції можуть торкнутися боргових цінних паперів Росії таким чином, щоб вони поширювалися на вторинний ринок.

Як повідомив Bloomberg, заборона може поширюватися на торгівлю російськими цінними паперами протягом як мінімум перших 90 днів після їхнього випуску.

Рішення щодо санкцій Білий дім прийматиме в міру того, як вже чинні обмеження позначаться на положенні рубля і російських цінних паперів на світових ринках, наголосили у виданні.

Оценка материала:

5.00 / 1
США можуть ввести нові санкції проти Росії - ЗМІ 5.00 5 1
Политика / Мир
18.04.2021 456
Еще материалы раздела «Мир»