НОВОСТИ ДНЯ: Украина лидирует в выполнении задач для вступления в НАТО, - Таран  Погода в Украине: синоптик рассказала, где в ближайшие дни похолодает, а какие регионы накроет циклон  Ракетный корабль России заметили возле украинского побережья  Количество сделок на «вторичке» недвижимости Киева выросло на 10-12%  Появился свежий рейтинг партий: за кого украинцы проголосовали бы на парламентских выборах  Космический зонд NASA возвращается на Землю с образцами астероида Бенну  Вместе с жарой в Украину идут дожди и грозывсе новости дня
Политика
Мир
18.04.2021 199

США і Китай домовилися щодо клімату

За підсумками зустрічі в Шанхаї спецпосланця американського президента з питань клімату Джона Керрі з китайським колегою Се Чженьхуа сторони висловили готовність працювати над реалізацією Паризької угоди.

Про це йдеться в спільній заяві, оприлюдненій на сайті Держдепу США.

"США і Китай жорстко прихильні спільній роботі та співпраці з іншими сторонами у справі реалізації Паризької угоди", - зазначено в документі.

Згідно із заявою, влада двох країн має намір виробити до 26-ї конференції сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, яка пройде в Глазго в листопаді, власні стратегії з досягнення нульових викидів в навколишнє середовище.

"США і Китай в короткостроковій перспективі вживуть заходів для подальшого врегулювання кліматичної кризи. Сторони мають намір розробити до конференції в Глазго свої довгострокові стратегії, спрямовані на досягнення нульового рівня викидів у навколишнє середовище", - йдеться в заяві.

Також зазначається, що сторони домовилися підтримувати рівень підвищення температури на планеті на позначці нижче двох градусів і прагнути до обмеження цього показника до 1,5 градуса.

Оценка материала:

5.00 / 1
США і Китай домовилися щодо клімату 5.00 5 1
Политика / Мир
18.04.2021 199
Еще материалы раздела «Мир»