НОВОСТИ ДНЯ: Самый большой самолет в мире опять взлетел  Загадочные каменные постройки оказались частью древнего культа скотоводов  Костры на Солнце – ключ к большой солнечной тайне  Аномалий не будет: синоптики рассказали, когда в Украину придет настоящая жара  В Украине летом резко подорожают продукты: что больше всего взлетит в цене  Темная материя может скрываться в экзопланетах   Украину накроют грозы: где будет непогодавсе новости дня
Политика
Украина
18.04.2021 181

Кулеба візьме участь у засіданні Ради ЄС щодо загострення на Донбасі

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба візьме участь в онлайн-засіданні Ради ЄС у закордонних справах 19 квітня. Темою завтрашнього засідання Ради ЄС буде загострення на Донбасі та агресивні дії Росії поблизу українського кордону.

Про це йдеться на сайті МЗС України.

Завтра міністри закордонних справ ЄС планують розглянути питання загострення ситуації на Донбасі та стягування російських військ до українського кордону.

"Кулеба поінформує колег з Європейського союзу про актуальну безпекову ситуацію, запропонує низку практичних кроків задля зміцнення дієвої підтримки України з боку ЄС", - розповіли в українському МЗС.

Зазначимо, Рада ЄС у закордонних справах - найвищий орган Євросоюзу, який ухвалює практичні рішення та формує об'єднану позицію країн ЄС щодо питань зовнішньої політики та безпеки.

Нагадаємо, засідання Ради ЄС анонсував глава МЗС Нідерландів після розмови з Кулебою на початку квітня. Тоді міністри обговорювали загострення ситуації на Донбасі та стягування російських військ.

Оценка материала:

5.00 / 1
Кулеба візьме участь у засіданні Ради ЄС щодо загострення на Донбасі 5.00 5 1
Политика / Украина
18.04.2021 181
Еще материалы раздела «Украина»