НОВОСТИ ДНЯ: Среди бакалейных товаров за год подешевело только пшено - Госстат  Первый китайский марсоход сел на Красной планете  В Исландии выставили на продажу действующий вулкан  120-летний шоколад обнаружена в футляре для шлема английского офицера  В Украине ожидается теплая погода, местами возможны дожди  Украина и Британия отработают совместимость войск на «Cossack mace»  После развода с Биллом Гейтсом его жена получила акции на $3 миллиардавсе новости дня
Политика
Украина
19.04.2021 224

Аваков про стягування російських військ: найбільша загроза з 2015

Росія стягує війська до українського кордону, і це найбільша загроза з 2015 року. При цьому українська сторона готова до захисту рубежів від можливого вторгнення.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає сайт МВС.

Повідомляється, що сьогодні Аваков інспектує підрозділи системи МВС на Донбасі.

"Ми розраховуємо на мирний розвиток подій, уникнути тієї ескалації, яку готують російські найманці і російські збройні сили, але одночасно - ми повністю готові захищати наші рубежі.... Інспекція проходить по всій лінії фронту - в Донецькій і Луганській області. З 2015 року - це найбільша концентрація ворожих сил біля наших кордонів. А враховуючи ту істерію та інформаційну атаку, яку проводять російські пропагандисти, можна сказати, що це найбільша загроза", - заявив Аваков.

Він також додав, що Україна вже не перший рік перебуває під тиском "російського скаженого пса".

"Ми будемо готові. Ми на своїй землі, у нас немає іншого вибору, крім як захищатися, незалежно від того, як поведуть себе іноземні політики. Ми розраховуємо на дипломатичне врегулювання, але повністю готові до оборони", - додав Аваков.

Оценка материала:

5.00 / 1
Аваков про стягування російських військ: найбільша загроза з 2015 5.00 5 1
Политика / Украина
19.04.2021 224
Еще материалы раздела «Украина»