НОВОСТИ ДНЯ: Генсек ООН приветствует отказ США от защиты интеллектуальной собственности на COVID-вакцины  Физики близки к решению Задачи трех тел  НАТО проведет масштабные учения Steadfast Defender  В Африке нашли древнейшую могилу возрастом почти 80 тысяч лет  В Украине резко похолодает и пройдут дожди, потепление придет с воскресенья  В Украине появится новый вид отпуска: кто сможет его получить  Четырнадцать финучреждений добровольно отказались от лицензий - Нацбанквсе новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
20.04.2021 264

В «Головній темі» назвали дієві та недорогі методи захисту оселі від грабіжників

Попереду - Великдень і травневі свята, українці масово вирушать на відпочинок, залишивши свої оселі. А тривалі вихідні – «золота» пора для домушників! У суспільно-резонансному проєкті «Головна тема. Перезавантаження» з Оленою Кот на каналі «Україна» розповіли про ефективні методи захисту своєї домівки від злодіїв.

60268c4574f36_golovna_tema_20.04.21

Одним із дієвих і водночас недорогих способів захисту оселі є імітатор собачого гавкоту – 1500 грн. Дешевше за сигналізацію з охороною у п’ять разів, але працює не гірше. Пристрій реагує на шарудіння у під’їзді в радіусі 10-ти метрів та на квартирний дзвінок. Причепіть на липучки в коридорі, найкраще – на дверній рамі, і відлякувач злодіїв готовий!

Є і дешевший прилад - камера відеоспостереження – 600 грн. А ще замість справжньої, можна поставити муляж за 70-100 гривень і достатньо зекономити.

Також ввести в оману злодія може найдешевша наліпка з підписом «Об’єкт під охороною» за 20 грн.  Її потрібно наклеїти на вікно і вхідні двері.

«Якщо у злодія є можливість вибору, він полізе на той об'єкт, який не перебуває під охороною», - запевнив приватний детектив, експерт із безпеки Руслан Болгов.

Але є ще простіші методи відвадити крадіїв від домівки. На час відсутності у квартирі можна на вікна та вхідні двері наклеїти газету! Це імітація ремонту, а для грабіжника сигнал, що у квартирі пусто – немає навіть меблів.

Також, аби злодії не здогадалися, що ви покинули оселю, залиште увімкненим світло в коридорі чи на кухні. Це створить ефект присутності когось удома!

Оценка материала:

5.00 / 1
В «Головній темі» назвали дієві та недорогі методи захисту оселі від грабіжників 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
20.04.2021 264
Еще материалы раздела «Афиша»