НОВОСТИ ДНЯ: Ракетный корабль России заметили возле украинского побережья  Количество сделок на «вторичке» недвижимости Киева выросло на 10-12%  Появился свежий рейтинг партий: за кого украинцы проголосовали бы на парламентских выборах  Космический зонд NASA возвращается на Землю с образцами астероида Бенну  Вместе с жарой в Украину идут дожди и грозы  Штатам следует признать Украину основным союзником вне НАТО – Ходжес  Креминь призывает готовиться к экзаменам по украинскому по правописанию 2019 годавсе новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
20.04.2021 498

«Всюди люди»: Анатолій Анатоліч на пляжі Домінікани розповів про власні спортивні рекорди

Ведучий каналу «Україна» Анатолій Анатоліч вирушив у сонячну і гостинну Домінікану, щоб у тревел-шоу «Всюди люди» розповісти найцікавіше про країну та її мешканців. За першої нагоди телезірка вийшов на пробіжку до океану, де поділився з підписниками власною системою бігу під назвою «хвилинка».

Anatol_20.04.21

Анатолій Анатоліч разом із командою шоу «Всюди люди» каналу «Україна» наразі перебуває у далекій Домінікані. У своїх соцмережах ведучий розповідає про цікаві зйомки у різних країнах і ділиться власними думками та історіями. У перший день роботи в країні Південної Америки Анатолій Анатоліч вийшов на пробіжку, під час якої продемонстрував систему бігу, якої дотримується тривалий час і навіть має особисті рекорди.

«Схема така – треба відміряти 10 метрів, пробігти які слід за хвилину, залишається час – чекаєш. Далі додавати по 10 метрів. Це здається дуже легко, проте після 100 метрів за одну хвилину стає куди веселіше. Часу на відпочинок все менше, а наступний раз треба пробігти 110 метрів і так далі. Мій особистий рекорд – 170 метрів за 1 хвилину», – розповів Анатолій Анатоліч в Інстаграм.

Свою схему телезірка назвав «хвилинка». І зізнався – на березі океану протримався 16 хвилин – 17-ту не встиг подолати.

«Обов’язково спробуйте повторити цю схему і ви. Це досить весело, а в кінці з’являється чималий азарт і хочеться перевершити власні рекорди», – коментує ведучий каналу «Україна».

А якому виду спорту віддають перевагу жителі Домінікани, чим займаються і як живуть мешканці країни, глядачі каналу «Україна» дізнаються зовсім скоро.

Як повідомлялося раніше, тревел-шоу «Всюди люди» розповість про побут і особливості життя мешканців далеких країн, з метою позбавити українців уявних стереотипів про них. Відвідуючи різні країни, ведучий проєкту Анатолій Анатоліч не лише покаже всі цікавинки світу, а й познайомить глядачів з громадянами країн, побуває в їхніх оселях, завітає на роботу, розповість про їхнє життя, вподобання та взаємодію з державою, ціни на продукти, на комуналку.

Оценка материала:

5.00 / 1
«Всюди люди»: Анатолій Анатоліч на пляжі Домінікани розповів про власні спортивні рекорди 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
20.04.2021 498
Еще материалы раздела «Афиша»