НОВОСТИ ДНЯ: В Украину несется новый циклон: где завтра ждать дождей и ветра  Украина планирует запустить в космос семь спутников в течение пяти лет  Найближчим часом провакцинують осіб, що записалися в чергу - Шмигаль  Украина лидирует в выполнении задач для вступления в НАТО, - Таран  Ізраїль назвав умову припинення ударів у відповідь  Погода в Украине: синоптик рассказала, где в ближайшие дни похолодает, а какие регионы накроет циклон  Ракетный корабль России заметили возле украинского побережьявсе новости дня
Политика
Украина
20.04.2021 232

США додатково виділили $155 млн на підтримку України

Сполучені Штати Америки через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосили про надання Україні додаткового фінансування на розвиток у розмірі 155 млн доларів США.

Про це повідомляє пресслужба посольства США в Україні.

"У тісному партнерстві з Урядом України, USAID спрямовуватиме свою діяльність на покращення життя українців. Додаткові ресурси будуть використані в цьому році для вирішення низки ключових питань у різних сферах розвитку України", - сказано в повідомленні.

Зокрема, на підтримку зростання економіки та поліпшення стану здоров'я українців виділять 34 млн доларів, вдосконалення заходів із протидії корупції - 14 млн доларів, протидію російській агресії - 63 млн доларів, зміцнення демократії та врядування - 44 млн доларів США.

"Уряд США та Уряд України залишаються рішуче налаштованими до реалізації євроатлантичних прагнень України та подальших спільних дій на підтримку її народу", - резюмують у посольстві.

Оценка материала:

5.00 / 1
США додатково виділили $155 млн на підтримку України 5.00 5 1
Политика / Украина
20.04.2021 232
Еще материалы раздела «Украина»