НОВОСТИ ДНЯ: Генсек ООН приветствует отказ США от защиты интеллектуальной собственности на COVID-вакцины  Физики близки к решению Задачи трех тел  НАТО проведет масштабные учения Steadfast Defender  В Африке нашли древнейшую могилу возрастом почти 80 тысяч лет  В Украине резко похолодает и пройдут дожди, потепление придет с воскресенья  В Украине появится новый вид отпуска: кто сможет его получить  Четырнадцать финучреждений добровольно отказались от лицензий - Нацбанквсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
20.04.2021 215

Щеплення другою дозою AstraZeneca відбуватиметься через 12 тижнів після першої, - МОЗ

Вакцинація від коронавіруса другою дозою препарату Covishield виробництва AstraZeneca відбудеться через 12 тижнів після першої. Про час та місце вакцинації кожного повідомлятимуть особисто за контактним номером, який залишали під час щеплення.

Про це повідомила прес-служба МОЗ.

У МОЗ посилаються на результати досліджень, опублікованих у медичному журналі The Lancet в березні цього року. Згідно з ними, ефективність вакцини AstraZeneca після двох стандартних доз, введених з інтервалом 12 тижнів або довше, зростала до 81,3%.

"Тому Оперативний штаб МОЗ з вакцинокерованих інфекцій схвалив рекомендації НТГЕІ збільшити інтервал між введенням першої та другої доз вакцини Covishield/AstraZeneca до 12 тижнів", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, щеплення цією вакциною в Україні почали робити в кінці лютого. Тоді Україну прибула перша партія із 500 тисяч доз. Всю партію витратять на введення першої дози.

Першим вакцинували лікаря-реаніматолога Євгена Горенка, який працює в ковідному відділенні Черкаської обласної лікарні. Йому ввели препарат AstraZeneca 24 лютого. Відповідно, 12 тижнів з дня вакцинації спливає 19 травня.

Додаткових доз препарату цього виробника в Україну поки не надходило.

Оценка материала:

5.00 / 1
Щеплення другою дозою AstraZeneca відбуватиметься через 12 тижнів після першої, - МОЗ 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
20.04.2021 215
Еще материалы раздела «Общество»