НОВИНИ ДНЯ: У ISW заявили про підготовку Росії до нового етапу війни проти України: що задумав ворог  У Чорнобилі помітили "міф Полісся": з'явилися фото  Кого озброять у першу чергу: Трамп змінив правила продажу зброї США  Зеленський вперше після переговорів назвав чіткі терміни закінчення війни: коли може настати мир і від чого це залежить  Ціни на гречку, рис та олію можуть змінитись через блекаути: прогноз експерта  Всесвіт на вашому боці: 4 знаки зодіаку, яким 8 лютого 2026 року повернеться сила і впевненість  Україна різко скоротила виробництво соняшникової олії: чи вистачить громадянам та які будуть цінивсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
22.04.2021 1048

У Міносвіти не планують продовжувати навчання шкіл Києва влітку

Дистанційне навчання у Києві не переривалось, канікули були у заплановані терміни, тому школи столиці не мають наміру продовжувати навчання у перший місяць літа.

Про це в ефірі Громадського радіо заявив начальник Головного управління шкільної освіти Міністерства освіти і науки Юрій Кононенко.

«У міністерстві зараз немає інформації про те, що заклади освіти ухвалюють рішення про продовження роботи у червні», - сказав Кононенко.

Втім, додав він, мова про продовження навчання може йти у деяких регіонах, особливо західних, оскільки там була ситуація, коли канікули оголошувались понаднормово.

Згідно з законодавством, в Україні навчальний рік починається 1 вересня і завершується не пізніше 1 липня. Обов'язковими для навчання є 175 днів у році.

Раніше в МОН заявили, що школи в деяких регіонах можуть продовжити навчання в червні через канікули, які були у зв'язку з епідемічною ситуацією. Рішення про це приймає педрада та директор навчального закладу, оскільки згідно з законодавством навчальний заклад самостійно приймає рішення стосовно режиму роботи, оголошення канікул тощо.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Міносвіти не планують продовжувати навчання шкіл Києва влітку 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
22.04.2021 1048
Еще материалы раздела «Суспільство»