НОВОСТИ ДНЯ: Росія полює в Україні на західну зброю, але не може влучити – Reuters  Епіфаній просить Кабмін передати ПЦУ один із храмів Києво-Печерської Лаври  Кремль планує підрив житлових будинків у Мозирі, щоб втягнути Білорусь у війну проти України – розвідка  Навчальний рік у закладах освіти збираються почати очно, але є умови – ОП  Вчені розкрили ще одну загадку Стоунхенджа  Знову нестерпна спека: коли і де в Україні температура сягне 38°  Крах для Лукашенка, повстання та бунт: Самусь розповів, що чекає на Білорусь у разі вторгнення до Українивсе новости дня
Бізнес
Економіка
26.04.2021 753

Нафтогаз назвав річну ціну на газ для населення

Нафтогаз встановив річну ціну на газ для населення на рівні 7,96 грн. Цей тариф чинний до 20 квітня 2022 року.

"Ціна тарифного плану «Фіксований» зафіксована на цілий рік. Період дії з 1 травня 2021 року по 30 квітня 2022 року включно. Термін дії тарифу може бути припинений клієнтом достроково шляхом переходу на інший тарифний план", - додали в Нафтогазі.

У квітні ціна за кубометр від Нафтогаз України становила 6,86 грн – на рівні тарифу, сформованого державним регулюванням для періоду опалювального сезону.

Нагадаємо, що учора постачальники почали виставляти річну ціну газу, переважно на рівні 7,99 грн за кубометр. Рекордсменом стали ТОВ " Чернівецька обласна енергопостачальна компанія" та ТОВ "Житомирська обласна енергопостачальна компанія", які встановили річний тариф у 13,50 грн.

Оценка материала:

5.00 / 1
Нафтогаз назвав річну ціну на газ для населення 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
26.04.2021 753
Еще материалы раздела «Економіка»