НОВОСТИ ДНЯ: IBM запустила в эксплуатацию первый в Европе коммерческий квантовый компьютер  Знаменитый астероид из золота оказался не тем, чем его считали: заявление ученых  В космос в этом году отправят первый деревянный спутник  Археологи нашли тысячелетнюю ткань викингов  Грози будуть ще кілька днів – потім спека  Украина попала в список лучших стран Европы для туризма  Как устроена Вселенная: ученые обнаружили вращение «усиков галактик»все новости дня
29.04.2021 211

Аналітики визначили, на які професійні сфери найбільше вплинув COVID-19

Коронакриза та локдаун, введений через коронавірус, мали вплив на усі професійні сфери в Україні, однак найбільш вразливими до пандемії виявилися туризм, ресторанний бізнес, спорт та транспорт.

Про це свідчать резельтати опитування, проведеного аналітиками grc.ua.

На думку аналітиків, упродовж весни 2021 року опитувані скаржилися на зменшення прибутку, зміни у соціальному пакеті, звільнення або скорочення робочих годин.

"Найбільше постраждали такі професійні сфери: «туризм, ресторани» (99% опитуваних стверджують, що ця сфера перенесла локдаун найважче), «спорт, фітнес» (93%), «транспорт» (80%). Найменше криза зачепила спеціалістів IT/телекому (10%), юристів (14%),  бухгалтерів (15%) та державних чиновників (15%)", - йдеться в дослідженні.

При цьому зазначається, що в період весняного карантину були й позитивні зрушення. Так, багато респондентів до плюсів карантину відносять гнучкий графік на роботі, можливість більше часу проводити із рідними та не витрачати час на дорогу.

"Також багато хто відчув турботу компаній про стан здоров’я співробітників: введення страхування від ковіду, антисептики в офісі, маски та інше. 47%  опитуваних вважають, що від локдауна виграли компанії сфери IT/телеком, медичної сфери (46%) та страхування (37%)", - уточнюють дослідники.

Оценка материала:

5.00 / 1
Аналітики визначили, на які професійні сфери найбільше вплинув COVID-19 5.00 5 1
Бизнес / Рынки и компании
29.04.2021 211
Еще материалы раздела «Рынки и компании»