НОВОСТИ ДНЯ: До 50 тисяч гривень. Які штрафи за нетверезе водіння в Україні у 2023 році  Україна офіційно попросила у Німеччини крилаті ракети Taurus  Воєнний стан на літо. Повний список правил та заборон  Скільки готові платити українцям у Європі  Американський генерал висловився про контрнаступ ЗСУ та провали окупантів  Пошкодження корабля РФ "Іван Хурс": пропагандистам примарився "британський і американський слід"  Як можуть покарати чоловіків, які не повертаються вчасно з-за кордону: поясненнявсе новости дня
29.04.2021 435

Аналітики визначили, на які професійні сфери найбільше вплинув COVID-19

Коронакриза та локдаун, введений через коронавірус, мали вплив на усі професійні сфери в Україні, однак найбільш вразливими до пандемії виявилися туризм, ресторанний бізнес, спорт та транспорт.

Про це свідчать резельтати опитування, проведеного аналітиками grc.ua.

На думку аналітиків, упродовж весни 2021 року опитувані скаржилися на зменшення прибутку, зміни у соціальному пакеті, звільнення або скорочення робочих годин.

"Найбільше постраждали такі професійні сфери: «туризм, ресторани» (99% опитуваних стверджують, що ця сфера перенесла локдаун найважче), «спорт, фітнес» (93%), «транспорт» (80%). Найменше криза зачепила спеціалістів IT/телекому (10%), юристів (14%),  бухгалтерів (15%) та державних чиновників (15%)", - йдеться в дослідженні.

При цьому зазначається, що в період весняного карантину були й позитивні зрушення. Так, багато респондентів до плюсів карантину відносять гнучкий графік на роботі, можливість більше часу проводити із рідними та не витрачати час на дорогу.

"Також багато хто відчув турботу компаній про стан здоров’я співробітників: введення страхування від ковіду, антисептики в офісі, маски та інше. 47%  опитуваних вважають, що від локдауна виграли компанії сфери IT/телеком, медичної сфери (46%) та страхування (37%)", - уточнюють дослідники.

Оценка материала:

5.00 / 1
Аналітики визначили, на які професійні сфери найбільше вплинув COVID-19 5.00 5 1
Бізнес / Ринки та компанії
29.04.2021 435
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»