НОВОСТИ ДНЯ: Тайна великого затемнения Бетельгейзе официально раскрыта  На дне озера в США нашли самолет, похожий на пропавший в 1965 году  В США подводные археологи обнаружили орудия из обсидиана возрастом 9000 лет  В Украине может быть лучший урожай за 10 лет: в Укргидрометцентре озвучили прогноз погоды  Одесский историк нашел новые документы о массовых расстрелах НКВД  Крупнейшая авиагруппа китайских ВВС пролетела мимо Тайваня  В Украину ворвется антициклон Zoe с мгновенными сильными ливнямивсе новости дня
06.05.2021 215

"Укрпошта" втричі збільшила ліміт видачі готівки

З 5 травня "Укрпошта" збільшила ліміти на видачу готівки втричі. Відтепер ліміт видачі готівки з платіжної картки через POS-термінал складає від 50 грн до 15 тис. грн за одну операцію. Зняття готівки з карток безкоштовне.

Про це інформує пресслужба компанії.

За словами заступника генерального директора з розвитку мережі Дмитра Поліщука, "Укрпошта" входить у перелік семи найбільших компаній-екваєрів за кількістю POS-терміналів.

"На відміну від решти з цього списку, а це банки, POS-термінали Укрпошти розміщені в тому числі у відділеннях в невеликих населених пунктах з чисельністю від 2 тис. осіб, де немає банкоматів", - цитує пресслужба слова Поліщука.

У компанії зазначили, у січні-березні 2021 року послугою зняття готівки через POS-термінал клієнти скористалися понад 207 тис. разів на загальну суму 287 млн грн.

Оценка материала:

5.00 / 1
"Укрпошта" втричі збільшила ліміт видачі готівки 5.00 5 1
Бизнес / Рынки и компании
06.05.2021 215
Еще материалы раздела «Рынки и компании»