НОВОСТИ ДНЯ: IBM запустила в эксплуатацию первый в Европе коммерческий квантовый компьютер  Знаменитый астероид из золота оказался не тем, чем его считали: заявление ученых  В космос в этом году отправят первый деревянный спутник  Археологи нашли тысячелетнюю ткань викингов  Грози будуть ще кілька днів – потім спека  Украина попала в список лучших стран Европы для туризма  Как устроена Вселенная: ученые обнаружили вращение «усиков галактик»все новости дня
Бизнес
Экономика
06.05.2021 190

Карантинні виплати отримали 75 тисяч осіб - Мінекономіки

Станом на 6 травня для виплати по 8 тисяч гривень фізичним особам-підприємцям (ФОПам) і найманим працівникам у "червоних" зонах направлено 600 млн гривень. З 320 тисяч осіб, які подали заявки, гроші отримали 75 тисяч.

Про це повідомляє Мінекономіки в четвер, 6 травня.

Як розповів міністр економіки Ігор Петрашко, гроші можна отримати протягом 30 днів з дня введення правила "червоної" зони в регіоні, де ФОП або найманий працівник здійснюють діяльність.

"Якщо цей регіон був віднесений до "червоної" зони протягом лютого - березня, необхідно звернутися за допомогою через портал або додаток Дія до 19 травня. На сьогодні вже маємо понад 320 тис. таких заявок", - сказав Петрашко.

Він запевнив, що державна програма буде доступна протягом 2021 року для всіх областей, які потрапляють у "червону" зону.

Оценка материала:

5.00 / 1
Карантинні виплати отримали 75 тисяч осіб - Мінекономіки 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
06.05.2021 190
Еще материалы раздела «Экономика»