НОВОСТИ ДНЯ: Украинский след в гибели динозавров: версия геологов Шотландии  Украину накроет еще большей жарой: где будет сверхвысокая температура  Самолеты США совершили боевой вылет с иностранного авианосца: названа причина  Байден номинировал експерта по РФ и Украине на должность помощника министра обороны США  Delta-штам коронавірусу вже в Україні. Привезли з Росії  Грозы и сильная жара: антициклон решил задержаться в Украине  Для украинцев в возрасте 55+ введут обязательные медосмотры - Зеленскийвсе новости дня
Политика
Украина
10.05.2021 232

Посол ЄС назвав головну для України реформу

Судова реформа є найважливішим фактором економічного розвитку України та одним із головних її кроків на шляху до Євросоюзу.

Про це заявив посол ЄС в Україні Матті Маасікас в ході переговорів із представниками спільноти у країнах Східного партнерства, які пройшли у формі "живого чату" у Facebook.

"Судова система - це щось таке, що не було реформовано в Україні за всі 30 років її незалежності. <...> Вже не корупція, але судова система є першим фактором, який відлякує потенційних інвесторів і змушує їх сумніватися, чи інвестувати гроші в Україну", - зазначив дипломат.

Маасікас нагадав, що Україна користується широкою підтримкою у процесі реформування з боку міжнародних партнерів, зокрема Європа надає експертів, а за необхідності виділяє кошти.

"У рамках групи підтримки, разом із країнами Великої сімки, ми поділилися з владою і громадськістю України дорожньою картою, що містить кроки, які потрібно зробити, з нашого погляду, для правильної реформи судової системи. В основі цих пропозицій є реформа Вищої ради правосуддя, тих структур, які проводять адміністрування бюджету судів, і тих, які призначають суддів", - підкреслив посол.

Нарешті, дипломат заявив, що необхідний "постійний поштовх" від українського лідера Володимира Зеленського, який "демонструватиме, що це (судова реформа - ред.) є пріоритетом".

Оценка материала:

5.00 / 1
Посол ЄС назвав головну для України реформу 5.00 5 1
Политика / Украина
10.05.2021 232
Еще материалы раздела «Украина»