НОВОСТИ ДНЯ: IBM запустила в эксплуатацию первый в Европе коммерческий квантовый компьютер  Знаменитый астероид из золота оказался не тем, чем его считали: заявление ученых  В космос в этом году отправят первый деревянный спутник  Археологи нашли тысячелетнюю ткань викингов  Грози будуть ще кілька днів – потім спека  Украина попала в список лучших стран Европы для туризма  Как устроена Вселенная: ученые обнаружили вращение «усиков галактик»все новости дня
Политика
Мир
10.05.2021 244

Говоритимуть про Україну: Байден візьме участь у саміті країн-членів НАТО зі Східної Європи

Президент США Джо Байден приєднається до віртуального саміту "Бухарестської дев'ятки". Його проведення заплановане на 10 травня.

Про це повідомляє DW.

Головними темами обговорення стануть безпека у Чорноморському регіоні та ситуація довкола України.

Метою проведення саміту заявлена координація безпекових позицій країн регіону. В переговорах візьмуть участь президенти Румунії, Польщі, Болгарії, Чехії, Словаччини, Угорщини, Естонії, Латвії та Литви, а також генсек НАТО Єнс Столтенберг.

У Білому домі зазначили, що у виступі на саміті Джо Байден висловить прагнення тіснішої співпраці з союзниками по НАТО у Східній Європі, у регіонах Балтійського та Чорного моря з усього спектра глобальних викликів.

Оценка материала:

5.00 / 1
Говоритимуть про Україну: Байден візьме участь у саміті країн-членів НАТО зі Східної Європи 5.00 5 1
Политика / Мир
10.05.2021 244
Еще материалы раздела «Мир»