НОВОСТИ ДНЯ: IBM запустила в эксплуатацию первый в Европе коммерческий квантовый компьютер  Знаменитый астероид из золота оказался не тем, чем его считали: заявление ученых  В космос в этом году отправят первый деревянный спутник  Археологи нашли тысячелетнюю ткань викингов  Грози будуть ще кілька днів – потім спека  Украина попала в список лучших стран Европы для туризма  Как устроена Вселенная: ученые обнаружили вращение «усиков галактик»все новости дня
Бизнес
Экономика
10.05.2021 244

У ЄС планують заборонити готівкові розрахунки на суму понад 10 тисяч євро

Єврокомісія збирається заборонити готівкові операції на суму понад 10 000 на території Європейського Союзу. Такі обмеження запропоновані для боротьби з відмиванням коштів, отриманих злочинним шляхом.

Про це пише DW з посиланням на інтерв'ю комісарки ЄС з питань фінансових послуг Майред Макгіннесс виданню Süddeutschen Zeitung.

"Ми говоримо про верхню межу в 10 тисяч євро. Доволі важко носити таку суму при собі готівкою. Більшість людей так не робить", - пояснила єврокомісарка.

Обмеження суми готівкових розрахунків міститься у пропозиціях зі зміни законодавства про боротьбу з відмиванням коштів, які Єврокомісія планує представити у липні.

Також у ЄС планують створити відомство для боротьби з відмиванням коштів і фінансуванням тероризму. Цей орган повинен мати вагомі повноваження та напряму здійснювати нагляд за політикою із боротьби з відмиванням коштів певних великих банків.

Оценка материала:

5.00 / 1
У ЄС планують заборонити готівкові розрахунки на суму понад 10 тисяч євро 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
10.05.2021 244
Еще материалы раздела «Экономика»