НОВОСТИ ДНЯ: Чернобыльскую зону нужно развивать как туристический объект и уникальную аттракцию - Киевская ОГА  За полет в космос с Безосом на аукционе заплатили $28 миллионов  В Украине ожидается резкое изменение погоды: синоптик назвал точную дату  Нулевые выбросы до 2050 года: «Большая семерка» согласовала совместные климатические цели  Две гигантские экзопланеты обнаружили возле звезды, похожей на Солнце  Парламент Израиля отправил Нетаньяху в отставку  Организм воспринимает фастфуд как опасную инфекцию все новости дня
Политика
Украина
11.05.2021 199

Кулеба: Саміт НАТО не прийме рішення про ПДЧ

На саміті НАТО в червні не буде прийнято рішення про надання Україні Плану дій щодо членства, вважає глава МЗС України Дмитро Кулеба.

Про це він сказав у ході форуму Україна 30 у вівторок, 11 травня.

"Я не думаю, що на саміті в червні це рішення буде прийнято. Але для нас дуже важливо почати цю дискусію і запустити процес, який призведе врешті-решт до надання ПДЧ для України", - сказав міністр.

За його словами, рішенню про ПДЧ заважають побоювання деяких країн-членів НАТО спровокувати Росію.

"На жаль, все ще кілька країн серед союзників керуються логікою не провокувати Росію і вважають, що сидіти і нічого не робити - це найкращий спосіб тримати Росію в спокої. Ми їм разом з іншими партнерами, які поділяють нашу точку зору, всіляко доводимо, що їх логіка хибна. Але це займає час", - сказав Кулеба.

При цьому міністр упевнений, що членство України в НАТО "історично неминуче".

Також глава МЗС повідомив, що Україна продовжує намагатися отримати запрошення на участь у саміті НАТО.

Оценка материала:

5.00 / 1
Кулеба: Саміт НАТО не прийме рішення про ПДЧ 5.00 5 1
Политика / Украина
11.05.2021 199
Еще материалы раздела «Украина»