НОВОСТИ ДНЯ: Тайна великого затемнения Бетельгейзе официально раскрыта  На дне озера в США нашли самолет, похожий на пропавший в 1965 году  В США подводные археологи обнаружили орудия из обсидиана возрастом 9000 лет  В Украине может быть лучший урожай за 10 лет: в Укргидрометцентре озвучили прогноз погоды  Одесский историк нашел новые документы о массовых расстрелах НКВД  Крупнейшая авиагруппа китайских ВВС пролетела мимо Тайваня  В Украину ворвется антициклон Zoe с мгновенными сильными ливнямивсе новости дня
Политика
Украина
12.05.2021 181

В РНБО назвали основну ознаку для присвоєння статусу олігарха

Основною ознакою, за якою людину можна офіційно визнати олігархом, є вплив на владу.

Про це написав в Facebook секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олексій Данілов.

«На мою думку, за попередньою оцінкою, в Україні є 13 осіб, яких можна віднести до категорії олігархів. Основна ознака цієї групи — вплив на владу», — відзначив він.

На думку Данілова, олігархічна система є однією з основних загроз національній безпеці поряд з військовою агресією Російської Федерації.

«З роками олігархічна система, яка дедалі більше укріплювалася і запливала фінансовим корупційним жирком, ставала все впевненішою в собі і все нахабніше втручалася в українську політику. Внаслідок цього країна на довгі роки опинилася надійно замкненою в щільному олігархічному трикутнику — олігархічна економіка, яка породжувала монополії, що призводило до корупції», — додав він.

Данілов відзначив, що олігархічні групи фактично приватизували деякі сектори вітчизняної економіки.

«Саме тому будь-яким системним реформам чиниться шалений опір олігархів, які загрожують їх домінуючому становищу в економічній сфері та впливу на державні інституції», — підкреслив секретар РНБО.

Він додав, що «держава має демонтувати олігархічну економіку і ліквідувати «п’яту колону».

Вчора Данілов заявив, що олігархами можуть визнати 13 осіб, але не назвав їхніх імен.

Оценка материала:

5.00 / 1
В РНБО назвали основну ознаку для присвоєння статусу олігарха 5.00 5 1
Политика / Украина
12.05.2021 181
Еще материалы раздела «Украина»