НОВОСТИ ДНЯ: IBM запустила в эксплуатацию первый в Европе коммерческий квантовый компьютер  Знаменитый астероид из золота оказался не тем, чем его считали: заявление ученых  В космос в этом году отправят первый деревянный спутник  Археологи нашли тысячелетнюю ткань викингов  Грози будуть ще кілька днів – потім спека  Украина попала в список лучших стран Европы для туризма  Как устроена Вселенная: ученые обнаружили вращение «усиков галактик»все новости дня
Политика
Украина
17.05.2021 264

Комітет Ради не схвалив відставку Степанова

Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров'я не підтримав подання прем'єра про відставку глави МОЗ Максима Степанова. 

На засіданні в понеділок, 17 травня, 13 членів комітету підтримали рішення рекомендувати визначитися щодо цього питання в сесійній залі. Один висловився проти, ще один - утримався. 

При цьому за звільнення Степанова семеро членів комітету проголосували "за", семеро утрималися і один проголосував "проти".

Відзначимо, сьогодні Степанов записав відеозвернення, в якому заявив, що не писав ніяких заяв, а подання прем'єра про його відставку пояснив тим, що він занадто активно відстоював інтереси медиків.

Оценка материала:

5.00 / 1
Комітет Ради не схвалив відставку Степанова 5.00 5 1
Политика / Украина
17.05.2021 264
Еще материалы раздела «Украина»