НОВОСТИ ДНЯ: Hubble показал спиральную галактику в созвездии Часы  В Украине наконец-то ослабнет жара: где станет прохладнее всего  Небоевые потери оккупантов на Востоке в июле составили почти 70 человек - разведка  Моряки Украины и Грузии провели в Черном море учения PASSEX  В Украину идет похолодание: в каких регионах спадет жара  В День Государственного Флага возведут монумент единства Украины  На параде ко Дню Независимости представят военную технику стран-партнероввсе новости дня
Политика
Украина
09.06.2021 516

Кабмін затвердив стратегію зовнішньої політики України

Кабінет міністрів України затвердив Стратегію зовнішньої політики країни, в якій, зокрема, говориться, що Євросоюз є ключовим партнером України в Європі, а повноправне членство України в ЄС - стратегічна мета держави.

Стратегія прийнята на засіданні уряду.

Також в документі йдеться, що Україна як і раніше тримає курс на вступ в НАТО. При цьому країна має намір використовувати допомогу Північноатлантичного альянсу для протидії агресії з боку РФ.

Крім цього, в документі однією з ключових цілей України є в середньостроковій перспективі припинення збройного конфлікту та повернення окупованих територій.

Оценка материала:

5.00 / 1
Кабмін затвердив стратегію зовнішньої політики України 5.00 5 1
Политика / Украина
09.06.2021 516
Еще материалы раздела «Украина»