НОВОСТИ ДНЯ: Из-за таяния ледников 98% колоний императорских пингвинов могут исчезнуть к 2100 году  Россия до сих пор не предоставила Еврокомиссии достаточно данных о своей вакцине Sputnik V  Танцующие призраки указывают на новые открытия в космосе  Глава ВОЗ призвал ввести мораторий на третью прививку до конца сентября  В Турции нашли редкую погребальную плиту возрастом 1900 лет  Безопасность в школах: правительство планирует создать систему предотвращения нападениям на учебные заведения  В Украине хотят сократить сроки введения второй дозы COVID-вакцинвсе новости дня
Политика
Украина
10.06.2021 248

В ОБСЄ заявили про зниження напруженості на Донбасі

Протягом останніх кількох тижнів на Донбасі стало менше порушень режиму припинення вогню.

Про це заявила спецпред глави ОБСЄ в Україні та в контактній групі Хайді Грау в четвер, 10 червня.

"Рівень порушень режиму припинення вогню знизився за останні тижні. Однак Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ продовжує фіксувати використання важких озброєнь, розміщених у порушення лінії відводу", - сказала Грау.

У той же час, СММ фіксує погіршення ситуації з безпекою на ділянках розведення сил і засобів на Донбасі. За словами Грау, тема дотримання режиму припинення вогню виявилася в центрі уваги контактної групи, а також підгрупи з безпеки.

Оценка материала:

5.00 / 1
В ОБСЄ заявили про зниження напруженості на Донбасі 5.00 5 1
Политика / Украина
10.06.2021 248
Еще материалы раздела «Украина»