НОВОСТИ ДНЯ: Ядро Марса оказалось жидким и большим половины его радиуса  Зеленському продовжують довіряти 45% українців  Водіям київських маршруток заборонили «крутити» музику  Сумасшедшая жара и сильные грозы: опасная погода до конца июля  На Хортице нашли символическую могилу вождя с горшком без праха  Сегодня годовщина "тишины" на Донбассе: за год погибли 45 военных, еще 163 получили ранения - ТКГ  В Украину снова вернулась жара: какие регионы прогреются больше всеговсе новости дня
Политика
Украина
13.06.2021 164

Кулеба виключив переговори Зеленського з "ЛДНР"

Президент Володимир Зеленський не піде на прямі переговори з представниками самопроголошених "ЛНР" і "ДНР" навіть заради зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним.

Про це заявив глава вітчизняного МЗС Дмитро Кулеба в ефірі телеканалу Україна 24.

"Президент України не буде зустрічатися невідомо з ким. Це я кажу про представників так званих "ЛДНР". Їх місце визначено - тільки в ТКГ в статусі запрошених осіб", - уточнив міністр.

При цьому він зазначив, що організувати зустріч українського та російського лідерів надзвичайно складно, і додав, що сторони ще не прийшли до обговорення місця проведення переговорів.

"Але якщо ми побачимо, що ми на цій зустрічі дійсно зможемо вирішити питання, необхідні для припинення війни в Україні, російської агресії проти України і відновлення нашої територіальної цілісності, ми, безумовно, не пошкодуємо сил, щоб така зустріч відбулася", - наголосив Кулеба.

Оценка материала:

5.00 / 1
Кулеба виключив переговори Зеленського з "ЛДНР" 5.00 5 1
Политика / Украина
13.06.2021 164
Еще материалы раздела «Украина»