НОВОСТИ ДНЯ: В Украину снова вернулась жара: какие регионы прогреются больше всего  Владимир Великий не был первым, кто принес христианство на украинские земли - ПЦУ  Телеканалы теряют аудиторию из-за игнорирования «языкового» закона - Нацсовет  Свежий президентский рейтинг: кого поддерживают украинцы  Астрономы впервые увидели пылевой диск вокруг экзопланеты  Жара, а затем — резкое похолодание. Синоптик рассказал, какой будет погода в Украине в сентябре  Экс-владельца банка «Финансы и кредит» Жеваго арестовали заочновсе новости дня
Политика
Украина
13.06.2021 240

Україна повернула п'ять пацієнтів з Білорусі

Влада України повернула з Білорусі п'ять осіб, які перебували на лікуванні в цій країні.

Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на своїй сторінці в Facebook в неділю, 13 червня.

"Ми вже повернули в Україну п'ятьох пацієнтів, які звернулися за допомогою - і я вдячний за співпрацю Харківській, Рівненській, Київській та Черкаській ОДА, а також народним депутатам фракції Слуга народу", - написав Кулеба.

Також міністр повідомив, що сьогодні вночі кордон Білорусі і України перетнув реанімобіль з Андрієм Івановим, який перебував у Мінську в зв'язку з операцією з пересадки нирки. Чоловік не зміг повернутися на батьківщину після введення заборони на авіасполучення з Білоруссю.

За словами Кулеби, ще одна людина, яка хоче повернутися в Україну, повинна вирішити, коли саме це має статися.

Раніше повідомлялось, що в Білорусі перебувають 26 громадян України, які отримують медичну допомогу (трансплантація органів, кісткового мозку, імунотерапія). Ще четверо українців проходили обстеження.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна повернула п'ять пацієнтів з Білорусі 5.00 5 1
Политика / Украина
13.06.2021 240
Еще материалы раздела «Украина»