НОВОСТИ ДНЯ: Цикорий: факты, которые расширят ваше представление о нем  Что бы произошло, если бы Луна была вдвое ближе к Земле?   У Раді запропонували позбавляти громадянства за російський паспорт  В Украине будет еще две волны экстремальной жары: прогноз на остаток лета  Как выбрать спелую дыню: 5 пунктов  «Жабы», «Гвоздики» и «Рапира»: РФ держит на линии отвода гаубицы, пушки и танки  В Украине ожидается теплая и сухая погода, местами небольшой дождь - Укргидрометцентрвсе новости дня
Политика
Украина
14.06.2021 199

НАТО нарощуватиме військовий потенціал для протидії Росії

НАТО продовжить нарощувати свій військовий потенціал і буде використовувати "широку комбінацію різних інструментів" для протидії "російській агресії".

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг в інтерв'ю телеканалу CNBC.

За його словами, "підхід НАТО до Росії заснований на тому, що ми називаємо двоїстим підходом - на обороні і діалозі".

"…Ми зараз здійснили найсерйозніше посилення нашої колективної оборони з часів закінчення холодної війни і будемо продовжувати зміцнювати її, підтримуючи високий ступінь готовності, нарощуючи кількість військ і збільшуючи оборонні інвестиції", - сказав Столтенберг.

Генсек зазначив, що НАТО не буде "дзеркально повторювати те, що робить Росія", але буде реагувати дуже жорстко і чітко, використовуючи широкий набір різних інструментів, як це робилося в останні роки.

Він заявив, що Альянс після припинення дії Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД) "не змінив своєї концепції" і не має наміру "розміщувати нові ракети наземного базування, здатні нести ядерну зброю".

"Але ми подбаємо про те, щоб реагувати на нове нарощування озброєнь Росією, зокрема, нарощування ядерної зброї", - сказав генсек, додавши, що одночасно зі зміцненням протиповітряної і протиракетної оборони НАТО буде здійснювати контроль над озброєннями - "це частина діалогу з Росією".

Крім того, Столтенберг наголосив на важливості санкцій, введених проти Росії. Він вважає, що їх застосування слід продовжувати разом із "більш значною підтримкою близьких партнерів, таких як Україна і Грузія".

Оценка материала:

5.00 / 1
НАТО нарощуватиме військовий потенціал для протидії Росії 5.00 5 1
Политика / Украина
14.06.2021 199
Еще материалы раздела «Украина»