НОВОСТИ ДНЯ: В Україні знову здорожчають продукти: коли та наскільки  Свята у жовтні 2022 року в Україні: скільки буде вихідних та святкових днів  Рецепт традиційної української страви, яку несправедливо призабули: просто і неймовірно смачно!  В Україні зміниться робота дитячих садочків: що чекає на батьків та вихователів  Учені дізналися, який астероїд може повністю знищити Землю  Третя поворотна точка у війні: військовий експерт із США оцінив, чи звільнить Україна Херсон до зими  "Трагедія – у владі Путіна": Арестович пояснив, чому в поразці РФ у Лимані винен президентвсе новости дня
Політика
Україна
14.06.2021 381

НАТО нарощуватиме військовий потенціал для протидії Росії

НАТО продовжить нарощувати свій військовий потенціал і буде використовувати "широку комбінацію різних інструментів" для протидії "російській агресії".

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг в інтерв'ю телеканалу CNBC.

За його словами, "підхід НАТО до Росії заснований на тому, що ми називаємо двоїстим підходом - на обороні і діалозі".

"…Ми зараз здійснили найсерйозніше посилення нашої колективної оборони з часів закінчення холодної війни і будемо продовжувати зміцнювати її, підтримуючи високий ступінь готовності, нарощуючи кількість військ і збільшуючи оборонні інвестиції", - сказав Столтенберг.

Генсек зазначив, що НАТО не буде "дзеркально повторювати те, що робить Росія", але буде реагувати дуже жорстко і чітко, використовуючи широкий набір різних інструментів, як це робилося в останні роки.

Він заявив, що Альянс після припинення дії Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД) "не змінив своєї концепції" і не має наміру "розміщувати нові ракети наземного базування, здатні нести ядерну зброю".

"Але ми подбаємо про те, щоб реагувати на нове нарощування озброєнь Росією, зокрема, нарощування ядерної зброї", - сказав генсек, додавши, що одночасно зі зміцненням протиповітряної і протиракетної оборони НАТО буде здійснювати контроль над озброєннями - "це частина діалогу з Росією".

Крім того, Столтенберг наголосив на важливості санкцій, введених проти Росії. Він вважає, що їх застосування слід продовжувати разом із "більш значною підтримкою близьких партнерів, таких як Україна і Грузія".

Оценка материала:

5.00 / 1
НАТО нарощуватиме військовий потенціал для протидії Росії 5.00 5 1
Політика / Україна
14.06.2021 381
Еще материалы раздела «Україна»