НОВОСТИ ДНЯ: Найдена могила матери Александра Македонского   В Украине будет еще две волны экстремальной жары: прогноз на остаток лета  Как выбрать спелую дыню: 5 пунктов  «Жабы», «Гвоздики» и «Рапира»: РФ держит на линии отвода гаубицы, пушки и танки  В Украине ожидается теплая и сухая погода, местами небольшой дождь - Укргидрометцентр  Илон Маск запустит аппарат NASA для поиска внеземной жизни  Маск сравнил атомные электростанции с «обычными» процессами на Солнцевсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
14.06.2021 219

Кишкова паличка і грибок – чим небезпечне дороге морозиво

З чого сьогодні роблять пломбір виробники – чи відповідають ціна і якість і чи безпечно купувати холодний десерт. Чи можна сьогодні знайти якісний, безпечний і доступний пломбір "як в дитинстві", ціле розслідування провела програма "Головна тема" з Оленою Кот.

Під експертизу потрапили:

Італійське морозиво зі смаком лісових ягід за ціною 23 грн за 100 грамів

Пломбір найдешевший – по 11 грн за 100 грамів

Популярний пломбір житомирської фабрики по 17 грн за 100 грамів

Дитячий пломбір по 16 грн за 100 грамів

Пломбір з сільського магазину без розпізнавальних знаків по 10 грн за 100 грамів

Морозиво з популярних кіосків на Хрещатику по 30 грн за 100 грамів

Популярний пломбір, який продають в торгових центрах кульками по 58 грн за 100 грамів

Морозиво перевіряють на якість – скільки в ньому молока і чи не замінили його якоюсь дешевою сировиною. Також на безпеку – кишкову паличку, сальмонелу, грибок, які можуть викликати отруєння.

Найдешевший пломбір порадував складом – він дійсно виготовлений з молока і безпечний за складом. Так само і дитячий пломбір – безпечний і молочний.

Популярний житомирський пломбір неможна називати пломбіром – там використаний немолочний жир. Однак все це зазначено на етикетці, вживати це морозиво безпечно.

У дешевому пломбірі з сільмагу знайшли цілий букет бактерій і грибок – це може привести до отруєння. Не краща ситуація з морозивом з Хрещатика – виявлена кишкова паличка. У найдорожчому морозиві всього 12% молочних жирів і також кишкова паличка. Італійське морозиво – якісне і безпечне.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Кишкова паличка і грибок – чим небезпечне дороге морозиво 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
14.06.2021 219
Еще материалы раздела «Общество»