НОВОСТИ ДНЯ: Археологи розкопали в Ольвії мармуровий карниз часів Римської імперії та ритуальне поховання  Астрономи зафіксували, як чорна діра «з’їдає» зірку  Маск про перший туристичний космічний політ: Екіпаж почувається добре  Холодные дожди, морозы и резкие перепады: появился детальный прогноз на октябрь 2021  Данілов заявив, що російська паспортизація на сході України сповільнилась  Україні прогнозують «циклонічну елегію» і різке похолодання  Много дождей и порывистый ветер: прогноз погоды в Украине на выходные, 18-19 сентябрявсе новости дня
Политика
Украина
14.06.2021 219

Рада має розглянути бюджетну декларацію на 2022-2024 роки до середини липня

Міністерство фінансів назвало строки розгляду парламентом бюджетної декларації на 2022-2024 роки. Він має відбутися до 15 липня.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Процес розгляду бюджетної декларації у ВР здійснюється з урахуванням поданого Кабінетом міністрів річного звіту про виконання закону про держбюджет за попередній бюджетний період.

"До моменту розгляду, який має відбутися не пізніше 15 липня поточного року, народні депутати подають свої пропозиції. Після чого профільний комітет готує та подає на розгляд Верховній раді відповідний проект постанови щодо бюджетної декларації", - сказано у повідомленні.

Декларація визначає основні бюджетні показники, цілі державної політики у відповідній сфері з показниками їх досягнення і є основою для складання проекту держбюджету на 2022 рік.

У документі передбачений фіскальний простір, який розподілятиметься у рамках державного бюджету на пріоритетні напрями.

У декларації також надано пропозиції щодо змін до Податкового кодексу. Вони стануть ресурсною базою для збільшення доходів держбюджету в середньостроковий період.

Нагадаємо, Кабмін 2 червня подав до Ради бюджетну декларацію на 2022-2024 роки.

Оценка материала:

5.00 / 1
Рада має розглянути бюджетну декларацію на 2022-2024 роки до середини липня 5.00 5 1
Политика / Украина
14.06.2021 219
Еще материалы раздела «Украина»